Menu
Your Cart
 Web Sitemize Hoşgeldiniz.

OZON ÇOK AMAÇLI GENEL TEMİZLEYİCİ 5 KG ( KOLİ İÇİ 4 ADET )

OZON ÇOK AMAÇLI GENEL TEMİZLEYİCİ 5 KG ( KOLİ İÇİ 4 ADET )
Yeni Ücretsiz
OZON ÇOK AMAÇLI GENEL TEMİZLEYİCİ 5 KG ( KOLİ İÇİ 4 ADET )
Kirleri ve bakterileri kolayca temizler. Çamaşır Suyunu defalarca kullanarak sağlanan temizlik yerine BİXPAK ile bir defada en iyi temizliğe ulaşılır. Kir sökücü, tuz ruhu gibi aşırı asidik ürünler kullanılarak yüzeyler zarar verilebilir. Tüm suya dayanıklı zeminlerde BİXPAK kullanılabilir. Kalebodur, fayans, PVC (mineflo), lavabo, klozet, küvet, duşakabin, cam gibi yüzeylerde kullanılabilir. Birikmiş kirleri temizlerken oluşabilecek kirliliği geciktirir. Yüzey üzerindeki sır tabakasına zarar vermez. Sirkülasyonu çok olan alanlardaki kirleri temizler.   Banyolardaki sabun artıklarının oluşturduğu kirliliği giderir. Bol köpük sayesinde hijyenik temizlik sağlar.  Kolay durulanabilme özelliğine sahiptir.Deterjan Kalıntısı bırakmaz.Maksimum seviyede parlaklık verir ve ipeksi bir yumuşaklık sağlar.   Her türlü ıslak zeminde rahatlıkla uygulanabilir

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc. You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.

Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities. 

0,00TL
Vergiler Hariç: 0,00TL
  • Stok: Stokta var
  • model: OZON ÇOK AMAÇLI GENEL TEMİZLEYİCİ 5 KG