Menu
Your Cart
 Web Sitemize Hoşgeldiniz.

AYDIN KİMYA

Marka: AYDIN KİMYA model: OZON SIVI EL SABUNU 5 KG ( KOLİ İÇİ 4 ADET )
Ozon Sıvı El Sabunu Cilde uyumlu pH değeri ile gün boyu cildinize yapışan kirleri temizler özel kokusu ile cildinize ferahlık verir ve doğal nem dengesini korur..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: AYDIN KİMYA model: AĞIR SODA 40 KG
Ağır soda Susuz sodyum karbonat bileşiminde en az %98 Na2CO3 içeren,beyaz renkte, sulu çözeltisi berrak ve renksiz olan bir kimyasal maddedir. Çamaşır sodası ise kimyasal bileşimi. Na2CO3 10H2O olan içinde en az %35,9 Na2CO3 bulunan saydam kristaller halinde bulunan bir maddedir. Soda yoğunluklarına..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
ASTORR ANTİFİRİZ MAVİ 3 KG ( KOLİ İÇİ 6 ADET ) ASTORR ANTİFİRİZ MAVİ 3 KG ( KOLİ İÇİ 6 ADET )
Yeni Ücretsiz
Marka: AYDIN KİMYA model: ANTİFİRİZ MAVİ 3 KG
Soğuk aylarda, hava sıfırın altına düşünce, arabalarımız kapı önünde hareketsiz halde iken soğutma suyu da her su gibi donabilir. Suyun donması, donan sunun genişlemesine ve yaptığı basınçla motor bloğunu çatlatmasına neden olabilir. Bu olayı engellemek için suyun içine antifiriz sıvısı eklemek gere..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: AYDIN KİMYA model: BONCUK KOSTİK 25 KG
Görünümü : Beyaz Renkli Yuvarlak Boncuk, Kimyasal Adı : Sodyum Hidroksit, Kimyasal Formülü : NaOH,Ambalaj Şekli : 25 Kg çuvallarda, Tanımı ve Kullanım Alanları : Saf sodyum hidroksit, bozulma olmaksızın 318 ° C'de eriyen renksiz, krist..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: AYDIN KİMYA model: Çam Esansı 1 KG
Cam Esansımız, Kozmetik, deterjan ve temizlik malzemesi yapımı dışında sabun yapımı ,  mum yapımı , oda kokusu yapımı , kokulutaş yapımı gibi hobi amaçlı kullanımlar içinde uygundur. Baz Oranı Yüksek Ve Kaliteli Üründür...
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
EL TEMİZLEME HİJYENİ 100 ML ( KOLİ İÇİ 50 ADET ) EL TEMİZLEME HİJYENİ 100 ML ( KOLİ İÇİ 50 ADET )
Yeni Ücretsiz
Marka: AYDIN KİMYA model: EL TEMİZLEME HİJYENİ 100 ML
El Temizleme Hijyeni 100 ml (Pompalı Şişe)%72 etil alkolü birçok mikroorganizmalarn koruma saglar. Nemlendirici ve özel gelistirilmis tahrisi engelleyen yumusatici maddeler içerirAninda koruma saglar, Losyon ve lateks eldivenler ile uyumlu, Ellerinize yumusaklik ve güzel koku birakir.Susuz el temizl..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: AYDIN KİMYA model: EL TEMİZLEME HİJYENİ 1000 ML.
El Temizleme Hijyeni 1000ml (Pompalı Kare Şişe)%72 etil alkolü birçok mikroorganizmalarn koruma saglar. Nemlendirici ve özel gelistirilmis tahrisi engelleyen yumusatici maddeler içerirAninda koruma saglar, Losyon ve lateks eldivenler ile uyumlu, Ellerinize yumusaklik ve güzel koku birakir.Susuz el t..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: AYDIN KİMYA model: EL TEMİZLEME HİJYENİ 5 LT
El Temizleme Hijyeni 5 LT%72 etil alkolü birçok mikroorganizmalarn koruma saglar. Nemlendirici ve özel gelistirilmis tahrisi engelleyen yumusatici maddeler içerirAninda koruma saglar, Losyon ve lateks eldivenler ile uyumlu, Ellerinize yumusaklik ve güzel koku birakir.Susuz el temizleme cilt sagligin..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: AYDIN KİMYA model: FOSFORİK ASİT 35 KG
Fosforik asit; fosfor, oksijen ve hidrojen atomlarından oluşur. Formülü H3PO4 şeklindedir. Ticari olarak kalsiyum fosfat kaya parçalarının sülfürik asitle ısıtılmasıyla elde edilmektedir. Fosforik asidin daha saf tipleri; 42 °C erime noktasına sahip olan kristal bir katı madde olup, daha düşük ..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: AYDIN KİMYA model: GENEL & YÜZEY TEMİZLEYİCİ 2500 ML ( KOLİ İÇİ 8 ADET )
OZON Yüzey Temizleyici Özel formülasyonu ile evinizin ışıltılı parlaklığı günlerce devam eder ve büyüleyici temizlik kokusu tüm evinizi sarar...
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: AYDIN KİMYA model: GENEL & YÜZEY TEMİZLEYİCİ 2500 ML ( KOLİ İÇİ 8 ADET )
OZON YÜZEY TEMİZLEYİCİ ÖZEL FORMÜLASYONU İLE EVİNİZİN IŞILTILI PARLAKLIĞI GÜNLERCE DEVAM EDER VE BÜYÜLEYİCİ TEMİZLİK KOKUSU TÜM EVİNİZİ SARAR...
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 240 (20 Sayfa)