Menu
Your Cart
 Web Sitemize Hoşgeldiniz.

30 KG OZON ENDÜSTRİYEL GRUP

HYPO SODYUM HİPOKLORİT 30 KG ( KOLİ İÇİ 1 ADET )
Yeni Ücretsiz
Marka: AYDIN KİMYA model: HYPO SODYUM HİPOKLORİT 30 KG
Görünümü : Keskin kokulu sarı renkli, Kimyasal Adı : Sodium Hypochloridet, Kimyasal Formülü : ClONa,Ambalaj Şekli : Bidon, İbc,Tanker, Tanımı ve Kullanım Alanları : Sodyum hipoklorit, genellikle da ağartıcı ve dezenfekte edici olarak d..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: AYDIN KİMYA model: OZON NİTRİK ASİT 30 KG
Görünümü, Renksiz Sıvı,Kimyasal Adı, Aqua Fortis, Niter RuhU,Kimyasal Formül : HNO3,Tanımı ve Kullanım Alanları :Nitrik asit, halk arasında kezzap olarak anılan kuvvetli bir anorganik asittir. Tuzları nitrt olarak anıldığından, nitrt asidi olarak ta tanımlanmaktadır. HNO3 formülüyle gösterilen ..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: AYDIN KİMYA model: OZON AĞIR KİR & YAĞ ÇÖZÜCÜ 30 KG
Mutfak,ocak,fırın,davlumbaz,aspiratör ve fritözde oluşan yanmış ve yanmamış,beyaz eşyalarda,silinebilir ıslak zeminlerde oluşan yağ ve lekeleri,süt ve yemek tutmalarından oluşan ağır yağ ve kirleri temizlemek için üretilmiş olup çok güçlü bir temizleyicidir...
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
model: OZON ALKOL BAZLI GENEL YÜZEY TEMİZLEYİCİ 30 KG
Yıkanabilir tüm yüzeylerin ve demirbaşların derinlemesine ve korunarak temizlenmesi amacıyla kullanılan alkol bazlı genel temizleyicidir. Tüm mobilyalar, aynalar, camlar, plastik yüzeyler, lake, emaye, duvar, doğal ve yapay taşlar, laminat, pvc, linolyum, cilalı ahşap ve mantar zeminler gibi toz alı..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: AYDIN KİMYA model: OZON ASPEREX 30 KG
Asperex Solvent ihtiva etmeyen (su bazlı) etkili kir-yağ sökme özelliklerine sahip özel kimyasalların karışımıdır. Bileşimindeki özel kimyasallar sayesinde temizlenen eşya ve çamaşır üzerinde tahrip edici ve renk sökücü etki göstermez. Mis kokulu temizlikler için ideal sıvı bir deterjan olup tül, pe..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: AYDIN KİMYA model: OZON AUTOMAT GENEL YÜZEY TEMİZLEYİCİ 30 KG
Tüm yıkanabilir ve silinebilir yüzeylerin temizliğinde kullanılır. Yüzeyleri çizmeden temizler,parlatır.Durulama gerektirmez...
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: AYDIN KİMYA model: OZON AYAK HİJYENİ 30 KG
Ozon Ayak Dezenfektan Etğili.Ayak Hijyeni Ürün Özellikleri: Konsantredir. Ekonomiktir. dezenfektan özelliği ve bazı virüslere etkilidir. Fenol-aldehit içermez. Formülasyonu gereği iyi bir temizleme efekti vardır. Her türlü yüzeyin dezenfeksiyonunda kullanılabilir. Kullanım Alanları: Koku gideri..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: AYDIN KİMYA model: OZON BULAŞIK MAKİNE KİREÇ ÇÖZÜCÜ 30 KG
En zor çıkan kireç,pas, leke birikimlerini kazımanıza gerek bırakmadan çok çabuk temizler.Lavabo,klozet,küvet gibi yüzeylerde oluşan kireçleri ve sarı lekeleri yok eder.Ütü,çaydanlık,tencere ve metal cisimlerde iyi sonuç verir.Suların sert olduğu bölgelerde diğer temizleyicilerin gidermediği kirleri..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: AYDIN KİMYA model: OZON CAM SİL 30 KG
Cam sil , su kaydırma özelliği sayesinde su lekelerinin oluşumunu önler, kolay ve kalıcı temizlik sağlar.Camsil  kullanım alanları;Cam, pencere, ayna:  temizleyici yağmur ve su damlalarını kaydırır, su tutmaz ve leke oluşumunu engeller. Kirlenmeyi ve tozlanmayı geciktirir.Mobilya, ahşap:&n..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: AYDIN KİMYA model: OZON ÇAMAŞIR SUYU 30 KG
Hijyen ve üstün koruma sağlar. Tuvalet, banyo, lavabo temizliğinde kullanılır. Özel kokusu ile ferahlık verir. Çamaşırların ağartılmasında kullanılır. ..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: AYDIN KİMYA model: OZON ÇAMAŞIR YUMUŞATICISI 30 KG
OZON Yumuşatıcı yünlü pamuklu battaniye ve havlu türlü çamaşırlarda elyafı kabartarak doğal bir yumuşaklık verir. Ütülemeyi kolaylaştırır. Antistatik etkilidir. Tül perdelerde kullanıldığında çabuk kirlenmeyi önler...
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: AYDIN KİMYA model: OZON ÇELİK & METAL PARLATICISI 30 KG
Paslanmaz çelik, krom, krom-nikel yüzeylerin ve malzemelerin temizliğinde kullanılır. Metal yüzeyleri çizmeden, yağ ve kirleri temizler.Metal yüzeyinde oluşturduğu film tabakasıyla metali korur, parlaklık sağlar, kirlenmeleri geciktirir...
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 22 (2 Sayfa)