Menu
Your Cart
 Web Sitemize Hoşgeldiniz.

TOZ DETERJAN GRUBU

Marka: AYDIN KİMYA model: AĞIR SODA 40 KG
Ağır soda Susuz sodyum karbonat bileşiminde en az %98 Na2CO3 içeren,beyaz renkte, sulu çözeltisi berrak ve renksiz olan bir kimyasal maddedir. Çamaşır sodası ise kimyasal bileşimi. Na2CO3 10H2O olan içinde en az %35,9 Na2CO3 bulunan saydam kristaller halinde bulunan bir maddedir. Soda yoğunluklarına..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: AYDIN KİMYA model: HAFİF SODA 40 KG ( 1 ADET )
Hafif soda Susuz sodyum karbonat bileşiminde en az %98 Na2CO3 içeren,beyaz renkte, sulu çözeltisi berrak ve renksiz olan bir kimyasal maddedir. Çamaşır sodası ise kimyasal bileşimi. Na2CO3 10H2O olan içinde en az %35,9 Na2CO3 bulunan saydam kristaller halinde bulunan bir maddedir. Soda yoğunlukların..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: AYDIN KİMYA model: OZON AĞIR KİR KAN & YAĞ ÇÖZÜCÜ 10 KG
Çamaşır Hijyeni Aşırı kirli, yağlı ve kanlı çamaşırların temizliğinde, ana/yardımcı yıkama maddeleri ile birlikte ön yıkama ve ana yıkamada kullanılan çamaşır deterjanıdır.Alkalite verici kostik, soda ve kompleks yapıcı içerir.Nazik ve hassas çamaşırlar için uygun değildir.Kullanım sırasın..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: AYDIN KİMYA model: OZON TOZ DETERJAN 10 KG
Ozon Matik Deterjan, çamaşır makinesinde kullanım amacıyla formüle edilmiş çamaşır deterjanıdır. Sanayi tipi çamaşır makinelerinde de kullanıma uygundur. 10 kg ekonomik ambalajda sunulmaktadır. Düşük yıkama sıcaklıklarında bile etkili formülüyle hijyenin yanı sıra ekonomi de sağlamaktadır...
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: AYDIN KİMYA model: TOZ DETERJAN MATİK 20 KĞ. ( 1 ADET )
OZON Matik Renkli & Beyaz 20 KgHem renkli çamaşırlarda hem de beyazlarda etkili bir sonuç sunan deterjana ihtiyacınız varsa Ozon Matik Renkli & Beyaz da tercih edebileceğiniz ürünler arasında yer alıyor. Özel formülü sayesinde ön yıkamaya gerek kalmadan tertemiz çamaşırlar elde etm..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)