Menu
Your Cart
 Web Sitemize Hoşgeldiniz.

OZON GRUBU 4 KG

Marka: AYDIN KİMYA model: OZON ASPEREX 4 KG
Ozon Asperex Solvent ihtiva etmeyen (su bazlı) etkili kir-yağ sökme özelliklerine sahip özel kimyasalların karışımıdır. Bileşimindeki özel kimyasallar sayesinde temizlenen eşya ve çamaşır üzerinde tahrip edici ve renk sökücü etki göstermez. Mis kokulu temizlikler için ideal sıvı bir deterjan olup tü..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: AYDIN KİMYA model: BANYO WC DERZ TEMİZLEYİCİ 4 KG
Ozon Wc Temizleyicisi Tüm  alanlarda  ( wc,banyo,duş alanları ) biriken kireç kalıntıları, pas, idrar kalıntısı, yağlı kir ve sabun izleri, çimento kalıntıları gibi inatçı kirleri hızlıca temizler, hijyen sağlar. Temizlik sırasında malzemeyi korur, korozyon zararlarını önler. Öze..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: AYDIN KİMYA model: OZON SIVI ARAP SABUNU 4 KG ( 4 ADET )
OZON Sıvı Arap Sabunu, Bitkisel yağlardan üretilmiş, geniş kullanım alanına sahip temizlik maddesidir. Sadece temizlemekle kalmaz aynı zamanda parlaklık sağlar. Jel kıvamlı, kalıcı ferah parfümlüdür. Temizlik suyuna yeterli miktarda (1 kova sıcak suya 1 çay bardağı) Sıvı Ara..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
OZON SIVI EL SABUNU 4 KG ( KOLİ İÇİ 4 ADET )
Yeni Ücretsiz
Marka: AYDIN KİMYA model: SIVI SABUN 4 KG
Ozon Sıvı El Sabunu Cilde uyumlu pH değeri ile gün boyu cildinize yapışan kirleri temizler özel kokusu ile cildinize ferahlık verir ve doğal nem dengesini korur..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: AYDIN KİMYA model: OZON SIVI ELDE BULAŞIK DETERJANI 4 KG.
Ozon Bulaşık Deterjanı donmuş yoğun yağlı ve kötü kokulu bulaşıkları güçlü formülü sayesinde kolayca temizler. Elde bulaşık yıkamada kullanılır...
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: AYDIN KİMYA model: OZON TUZ RUHU 4 KG ( 4 ADET )
KULLANIM YERİ: Mutfak, Tuvalet ve Banyolarda oluşan kireç birikimini, kararmış organik kirler ve pas lekelerini kimyasal etkinliği ile çözer.KULLANA TALİMATI Lavabo, Küvet ve Klozetlere yeterli miktarda döküp fırça ile ovunuz. Kirler çözülünce yüzeyi bol su ile durulayınız.TÜKETİCİNİN DİKKATİNE: Kul..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: AYDIN KİMYA model: OZON ULTRA ÇAMAŞIR SUYU 4 KG ( 4 ADET )
Ozon Yoğun kıvamlı Ozon Ultra Çamaşır Suyu, banyo, tuvalet ve lavabolarınız da uzun süreli hijyen ve koruma sağlar. Beyaz çamaşırların ağartılmasında kullanılır...
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)